درباره

شرکت رادین فراز جم

شركت رادین فراز جم با مسئولیت محدود در سال 1388 درحالی تاسیس گردید که پشتوانه ای بیش از بيست و شش سال تجربه در امر توليد، طراحي و مشاوره در عرضه، ساخت و تعمیر انواع سيل هاي مكانيكي، ذغال های صنعتي، نازل های خاص گرافیتی، جاذغالی، قطعات خاص کربنی، تنگستنی، سیلیکونی و سایر امور مرتبط برخوردار و خدمات قابل قبولي را جهت صنايع سبك و سنگين به ویژه در صنايع پتروشيمي، غذايي، چاپ، سیم و کابل، سيمان، قند و شکر، داروئي و نیروگاه های برقی و آبی و مواد شوينده و نیز خدمات بعد از فروش را ارائه نموده است. سیاست های کاری شرکت بر مبنای اخلاق، تخصص (کیفیت – کمیت قابل قبول) و مشتری مداری استوار بوده و زیر مجموعه ای کارآمد برای خدمت گذاری دارد.

ارائه دهنده خدمات زیر:

  • سیل های مکانیکی
  • اورینگ
  • ذغال های صنعتی
  • تیغه ها و پره های گرافیتی
  • رینگ گرافیت خالص

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

نتایج ما

کارخانه ، کارخانه تولید یا کارخانه تولید یک سایت صنعتی است که معمولاً از ساختمانها و ماشین آلات تشکیل شده است

130+مشتری راضی
39سازمان
57کارخانه
425+پروژه