ما چه کارهایی انجام می دهیم؟

بررسی اجمالی خدمات ما

تولید، طراحی و تعمیر انواع مکانیکال سیل (Food grade and oil grade)، ذغال های صنعتی،
قطعات خاص کربنی، تنگستنی و سیلیکونی و تفلونی و تامین انواع اورینگ

صنایع نیروگاهی

مانند سایر تجهیزات چرخشی ، سایش سیل های مکانیکی پمپ یک عامل ثابت است که برای نگه داشتن پمپ ها همانطور که مشخص شده نیاز به نظارت مداوم ، نگهداری ، تعمیر و تعویض دارد. در نیروگاههای دارای ذغال سنگ زغال سنگ ، در طول بسیاری از فرایندها از سیل های مکانیکی در پمپ ها استفاده می شود.
سیل های مکانیکی از یک عنصر اولیه ثابت تشکیل شده است که درون محفظه پمپ و یک عنصر جفت گیری دوار ثابت به شافت ثابت می شود. دقیقاً ماشینکاری شده ، این دو مؤلفه با هم فشرده می شوند و در صورت پوشیدگی ملاقات می کنند ، در حالی که تحمل های شدید بین دو عنصر نشت را به حداقل می رساند. سیل ها برای روغن کاری سطوح متحرک به مقدار مشخصی از نشت تکیه می کنند. عنصر چرخان در یک فیلم روان کننده بسیار نازک ، به طور معمول ضخامت 0.25 میکرون پشتیبانی می شود.

صنایع پتروشیمی

ما در صنعت سیل های مکانیکی را برای صنایع پتروشیمی تأمین می کنیم ، وسایل حمل و نقل تجهیزات چرخشی معمولاً دارای درجه حرارت بالا ، فشار بالا ، قابل اشتعال ، مواد منفجره ، سمی و مضر است و قابلیت اطمینان آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مهر و موم مکانیکی به دلیل مزایایی مانند قابلیت اطمینان بالا ، قابلیت تعویض خوب ، ساختار ساده و ساختار جمع و جور ، نگهداری راحت و غیره بسیار مورد استفاده قرار گرفته است. ما باید ساختار مهر و موم ، مواد و گرگرفتگی را تجزیه و تحلیل کرده و مهر و موم مکانیکی مناسب پتروشیمی را برای پمپ انتخاب کنیم تا قابلیت اطمینان از سیل را بهبود بخشد. در مقایسه با سیل مکانیکی تک صورت ، سیل مکانیکی دوجداره برای خوردگی قوی مناسب است ، ذرات معلق ، قابل اشتعال ، مواد منفجره و فرار. هنگام آب بندی محیط فشار بالا ، می توان اختلاف فشار در هر انتهای هر مهر را به طور معقول اختصاص داد و محدوده فشار کار مهر را بهبود بخشید. در صنعت نفت ، سیل مکانیکی دوجداره انتخاب مناسبی است.

صنایع نفت و گاز

انتخاب اجزای آب بندی مناسب برای کاربردهای نفت و گاز برای اطمینان از ایمنی اپراتور ، قابلیت اطمینان تجهیزات و حداقل خرابی ضروری است. ما می دانیم که تمام مکانیکال سیل ها و اجزای به کار رفته در این صنعت در معرض دمای شدید ، فشار بالا و پرخاشگری شدید شیمیایی قرار دارند پس انتخابی که در این قسمت انجام می دهید میتواند بسیار مهم و حیاتی باشد.

صنایع آب شیرین کن

عملکرد نمک زدایی
نمک زدایی فرآیند از بین بردن نمک ها از آب دریا برای تأمین آب تصفیه شده برای صنعت ، آبیاری و آشامیدنی است.
سیل ها در انواع مختلفی اعمال می شود … هیچ سیستم صنعتی نمی تواند بدون سیل های مکانیکی کار کند. … آب آشامیدنی ، گیاه آب شیرین کن Tuaspring است.

ارائه بهترین مشاوره

در زمینه تولید انواع آببندهای مکانیکی

به علت وجود تولیدکنندگان انواع پمپ در کشور و نیاز روز افزون به انواع دانش فنی،
مشاوره و طراحی انواع مکانیکال سیل ها کمک به پیشرفت در این حوزه شده است.

درخواست مشاوره رایگان

به مشاوره نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما
شما را راهنمایی کنند.